Çağrı Merkezi: +90 (212) 340 2 555

Marş Motoru Ve Yedek Parçaları

MARŞLI KONTAK KA0150 M.F Y.M
Ürün Detayı
BAKALİT MARŞ YARDIMCI OTOMATİĞİ 24 VOLT 20/5
Ürün Detayı
MARŞ OTOMATİĞİ SM230 TEMPRA SLX MAKO TİP
Ürün Detayı
MARŞ ÇATALI RC193 KOMATSU PC200 PC220
Ürün Detayı
MARŞ MOTORU STR6131 [ THERMO KING YANMAR 482 486 MOT.TRANSICOLD ]
Ürün Detayı
MARŞ ÇATALI RC194 KOMATSU HINO YM
Ürün Detayı
MARŞ OTOMATİĞİ 12V SH040 LINEA ALBEA FIORINO 1,3
Ürün Detayı
MARŞ DİŞLİ GÖVDESİ DAF / SCANIA ] 6 033 AD5 359 UN
Ürün Detayı
MARŞ OTOMATİĞİ SB066 12V PEUGEOT PARTNER OPEL VECTRA A ASTRA E
Ürün Detayı
MARŞ ÇATALI RC776 VALEO TİP D9 E R-91112
Ürün Detayı
MARŞ KÖMÜR YUVASI BHM6100 ACCENT II 1,3 1,5 02>
Ürün Detayı
KÖMÜR YUVASI BHM915 SARJ MANDO TİPİ KIA BONGO HI BESTA
Ürün Detayı

Marş Motoru ve Yedekleri

Marş motoru araçlarda ilk hareketi sağlayan parçanın adıdır. Otomobilde marşa basıldığı zaman marş motorunun dişlisiyle krank miline bağlı volan dişlisi birbirine sarılarak marş motorunun oluşturduğu dönme momenti, volan dişlisi vasıtasıyla krank miline aktarılır. Bu aşamanın tamamlanması ile motora ilk hareket verilmiş olur.

Motorlu araçlar için yedek parçalar aracın kullanılabilirliğini arttırmak için önem arz eder. Yedek parça alırken, dikkat edilmesi gereken belli başlı bazı önemli noktalar vardır. Bu önemli noktaların en başında ise parçanın kaliteli ve orijinal olmasıdır. Bir araç ortalama otuz bin küsür ayrı ve birbirinden farklı bileşenin bir araya gelmesiyle meydana gelmektedir. Çok fazla bileşene sahip bu mekanizmanın sürekli çalışması nedeniyle bazı parçaları arızalanmakta yeni parçalara gereksinim duyulmaktadır.

Yedek parçaya ulaşmak ve en kaliteli orijinal yedek parçaları bulmak için ilk önce otomobilin iyi bilinmesi ve bu doğrultuda hareket edilmesi gerekir. Bunun içinde uzman bir kişiden yardım alınması aha doğru bir adım olacaktır.

Marş motoru ve yedekleri kategorisi, araçların motorlarını başlatmak için kullanılan önemli bileşenleri içermektedir. Bu kategori, güvenilir ve dayanıklı motor başlatma çözümleri sunarak, araçlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlar. Yüksek performanslı marş motorları ve uyumlu yedek parçalarıyla, araçlarınızın başlatma sistemini güçlendirebilir ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.