Çağrı Merkezi: +90 (212) 340 2 555

Marş Motoru Ve Yedek Parçaları

Marş Motoru ve Yedekleri

Marş motoru araçlarda ilk hareketi sağlayan parçanın adıdır. Otomobilde marşa basıldığı zaman marş motorunun dişlisiyle krank miline bağlı volan dişlisi birbirine sarılarak marş motorunun oluşturduğu dönme momenti, volan dişlisi vasıtasıyla krank miline aktarılır. Bu aşamanın tamamlanması ile motora ilk hareket verilmiş olur.

Motorlu araçlar için yedek parçalar aracın kullanılabilirliğini arttırmak için önem arz eder. Yedek parça alırken, dikkat edilmesi gereken belli başlı bazı önemli noktalar vardır. Bu önemli noktaların en başında ise parçanın kaliteli ve orijinal olmasıdır. Bir araç ortalama otuz bin küsür ayrı ve birbirinden farklı bileşenin bir araya gelmesiyle meydana gelmektedir. Çok fazla bileşene sahip bu mekanizmanın sürekli çalışması nedeniyle bazı parçaları arızalanmakta yeni parçalara gereksinim duyulmaktadır.

Yedek parçaya ulaşmak ve en kaliteli orijinal yedek parçaları bulmak için ilk önce otomobilin iyi bilinmesi ve bu doğrultuda hareket edilmesi gerekir. Bunun içinde uzman bir kişiden yardım alınması aha doğru bir adım olacaktır.

Marş motoru ve yedekleri kategorisi, araçların motorlarını başlatmak için kullanılan önemli bileşenleri içermektedir. Bu kategori, güvenilir ve dayanıklı motor başlatma çözümleri sunarak, araçlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlar. Yüksek performanslı marş motorları ve uyumlu yedek parçalarıyla, araçlarınızın başlatma sistemini güçlendirebilir ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.