Çağrı Merkezi: +90 (212) 340 2 555

Orjinal Oto Elektrik Parçaları

KAPAK BESLEME MODÜLÜ F20/F30
Ürün Detayı
SİNYAL SAĞ AYNA F20/F30/F32
Ürün Detayı
SICAKLIK SENSÖRÜ G30
Ürün Detayı
EKSANTRİK SENSÖRÜ B37/B47/B38/B48/B46/N20
Ürün Detayı
KONTROL ÜNİTESİ
Ürün Detayı
DÜĞME ÇERCEVESİ KROM E36
Ürün Detayı
ABS SENSÖRÜ G11/G30
Ürün Detayı
PLAKA LAMBASI E87
Ürün Detayı
CONTA YAĞ SEVİYE SENSÖRÜ
Ürün Detayı
EGZOZ SICAKLIK SENSÖRÜ F10/F01/E70LCI/E71 N57S
Ürün Detayı
E46 PLAKA AYDINLATMASI
Ürün Detayı
YAĞ BASINÇ MÜŞÜRÜ MİNİ R50/R52/R53
Ürün Detayı
BASINÇ SENSÖRÜ M47N-M57N
Ürün Detayı
KONTROL ÜNİTESİ
Ürün Detayı
REFLEKTÖR ARKA SAĞ F30LCI
Ürün Detayı
YAĞ BASINÇ SENSÖRÜ
Ürün Detayı
TERMOSTAT B38/B48
Ürün Detayı
REFLEKTÖR ARKA SOL F30LCI
Ürün Detayı
RÖLE MAVİ YAKIT POMPASI
Ürün Detayı
RADYATÖR KASASI F10/F01
Ürün Detayı

Oto Elektrik

Orijinal Parça

Otomobil ve bazı teknik mekanizmalara sahip motorlu araçlar, ortalama 30.000 civarlarında parçanın birleştirilmesiyle oluşturulmuş ulaşım araçlarıdır. Günlük hayatımızda önemli bir parçası haline gelen bu araçlar zamanla kullanılmaya bağlı olarak eskiyip yıpranırlar. Eskiyip yıprandıkça da bazen arıza çıkarırlar. Elektrik sistemlerinde de arızaların ortaya çıkması mümkün lmaktadır.

Arızanın kaynağı deformasyona uğramış, paslanmış bir parçadan kaynaklanabilir. Arızalanan her araç hurdaya çıkacak diye bir durum söz konusu olmayıp kaliteli elektrik sistemlerine uygun yedek parçalar kullanılarak aracın ömrü daha da uzatılır.

Otomobillerde olan arızalı parça bulunur ve elektrik sistemleri de kullanılarak değişimi sağlanır. Arızalanan parça yerine ikame satın alınabilen bir parçaya verilen isim yedek parça olmaktadır. Orijinal yedek parça, otomobiller kullanım süresinin uzaması için oldukça fazla önem arz eder.

Piyasada bulunan bazı otomobillerin ve motorlu diğer araçların yedek parçaları diğer araçlarınkine göre daha da zor bulunur.

Orijinal Yedek Parçanın Önemi

Orijinal yedek parçaya ulaşmak ve en kaliteli yedek parçaları bulmak için ilk önce aracınızı iyi tanımanız gerekir. Aracını iyi tanıyan bir kişi hangi parçanın bozulduğunu ve kaç yıl sonra nasıl bir kullanımda tekrar arıza vereceğini bilir.

Sıfır kilometre bir araba satın alsanız veya kullanılmış bir araba satın alsanız dahi bazı orijinal parçaların bozulması aşınma, eskime veya kaza geçirme sebebiyle belirli bir süre sonra değiştirilmesi gerekir.

Orijinal Oto Elektrik Yedek Parça Fiyatları. Yedek Parça Fiyatları, Orijinal Yedek Parça Satış, Otosal, Oto Yedek Parça Fiyatları